Бізнес Херсонщини направив понад 2 мільярда гривень ЄСВ на соціальні виплати

11 месяцев назад 0

За 7 місяців 2019 року бізнесмени — роботодавці Херсонської області перерахували до державних цільових фондів 2 341 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 20 відс. або 389 млн. грн. перевищує минулорічні показники. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Найбільше ЄСВ сплатили платники податків Херсонського управління, це — 1 533 млн. грн. або 66 відс. від загальної суми платежів. Платники, які перебувають на податковому обліку Новокаховського управління, внесли — 409 млн. грн. ЄСВ, Генічеського та Бериславського управлінь — 188 млн. грн. та 145 млн. грн., Великолепетиського управління — 66 млн. грн. єдиного внеску.

Херсонські роботодавці активно сприяють процесу легалізації трудової зайнятості та забезпеченню пенсійних та інших соціальних виплат громадянам нашої області, а також створенню нових робочих місць та розвитку прозорого і конкурентного бізнес — середовища.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.