Борг із зарплатні працівникам херсонських підприємств склав понад 6 млн гривень

4 года назад 0

За січень-листопад 2016 року заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій міста зменшилась на 4 млн.287,8 тис. грн., та на 01 грудня поточного року становила 6 млн.871 тис. грн.

Заборгованість мали 19 підприємств усіх форм власності та господарювання, повідомляє прес-служба Херсонської міськради. З них (у відсотках від загальної суми заборгованості):

  • 64 % – 8 економічно активних підприємств (4 млн.389,5 тис. грн.);
  • 22% – 7 підприємств-банкрутів ( 1 млн. 515,1 тис. грн.);
  • 14% – 4 економічно неактивних підприємства (966,4 тис. грн.).

Протягом листопада 2016 року заборгованість із виплати заробітної плати повністю погасило МКП «Херсонтеплоенерго» у сумі 307,8 тис. грн. та завершена ліквідаційна процедура на ТОВ «Агрофірма Хетеко» (108,2 тис. грн.)

У межах повноважень, визначених чинним законодавством, виконавчі органи Херсонської міської та районні у місті ради проводять скоординовану роботу та контролюють питання своєчасної виплати заробітної плати на підприємствах і організаціях, розташованих на території міста.

У виконкомі міської ради та виконкомах районних у місті рад працюють тимчасові комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Протягом січня-вересня 2016 року проведено 36 засідань цих комісій, заслухано 338 керівників підприємств-боржників.

На комісіях заслуховуються звіти керівників підприємств-боржників, здійснюється аналіз причин наявності заборгованості та визначаються шляхи погашення існуючої та запобігання нової заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.