Чергова перемога херсонців у чемпіонаті України серед юніорів

З 18 по 23 березня 2021 року у м. Кривому Розі проходив чемпіонат України серед юніорів.

371 спортсмен приймав участь у змаганнях з усіх областей України. Із за великої конкурентності, наші спортсмени проводили по 5-6 боїв у своїх вагових категоріях.

Переможцем на Чемпіонаті України серед юніорів у ваговій категорії до 75 кг став Олексій Степанов.

Боксер Херсонської обласної федерації через явну перевагу виграв у противника з Києва в другому раунді.

Бронзову медаль чемпіонату у ваговій категорії до 48 кг здобув вихованець Херсонського фахового спортивного коледжу Максим Полікарпов.

Впевнено та стійко Максим провів півфінальний бій з суперником з Запорізької області, але, на жаль, за рішенням суддів перемогу отримав суперник.

За результатами змагань інші боксери Коледжу посіли наступні місця: Хохонь Никита – 5 місце, Карловець Максим та Рогощенко Денис – 9 місце.

Президент Херсонської обласної організації Федерації боксу України Олександр Трутнєв прокоментував результати чемпіонату: «Вітаю Олексія Степанова і його тренера Олександра Скібінського з тріумфальним виступом на Чемпіонаті України. Хочу побажати їм успіху на майбутньому Чемпіонаті Європи. Також в цьому змаганні прекрасно себе проявив Полікарпов Максим, який став бронзовим призером чемпіонату ».