Цього року на дорогах області з’явилося півтори тисячі водіїв-новачків

2 года назад 0

Поточного року за результатами успішного проходження перевірки знань 1512 водіїв отримали у територіальних сервісних центрах МВС в Херсонській області своє перше посвідчення на право керування транспортними засобами.

Загалом в учбових закладах області, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, закінчили навчання 5347 кандидатів у водії.

В територіальних сервісних центрах області у майбутніх водіїв прийнято 3219 теоретичних та 3932 практичних іспитів для отримання права керування транспортними засобами. Відсоток складання іспитів з першого разу становить 50,7.

Нагадуємо, що тепер перше посвідчення водія видається на два роки з правом обміну на постійне у разі, якщо протягом двох років з дня його видачі не було допущено три і більше адміністративних правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Поновлення права керування транспортними засобами особам, які отримали посвідчення водія вперше та були позбавлені такого права, здійснюється після чергової підготовки у відповідному навчальному закладі та складання теоретичного й практичного іспитів у СЦ МВС. Таке посвідчення знову видається на 2 роки.

РСЦ МВС у Херсонській області


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.