Делегація з Херсонщини відвідала «АГРОПОРТ Захід Львів 2018»

2 года назад 0

19 квітня делегація з Херсонщини на чолі з головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим відвідала урочисте відкриття VII Міжнародної виставки та форуму з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Захід Львів 2018».

Участь у форумі беруть фермери та господарі зі Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької областей, а також з інших регіонів України.

Серед ключових тем заходу: тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво тощо.

У 2018 році особливу увагу організатори приділили проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні і точні технології.

«Такі заходи дають можливість налагодити співпрацю як між суб’єктами господарювання, так і між областями, розширити базу бізнес-контактів. Я впевнений, кожен з присутніх отримає в ході Форуму та виставки багато позитивного досвіду, який вплине на розвиток окремих територій і держави в цілому», — привітав учасників та гостей Форуму Андрій Гордєєв.

Користуючись нагодою, очільник Херсонщини Андрій Гордєєв запросив всіх присутніх до участі у Форумі «АГРОПОРТ Південь Херсон», який відбудеться з 26 по 28 липня у міжнародному аеропорту «Херсон».

Захід буде комплексним, матиме насичену програму.

Прес-служба Херсонської ОДА


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.