Додаткові потяги на Херсонщину влітку мають затвердити в «Укрзалізниці»

2 года назад 0

27 квітня під головуванням заступника голови ОДА Олександра Адамчика відбулась нарада щодо збільшення на літній період 2018 року кількості щоденних потягів з міста Херсона, Генічеська та смт Новоолексіївка Генічеського району за участі представників регіональних філій "Одеська залізниця" та "Київ-Дніпровське МППЗТ". Було розглянуто питання додаткових потягів, які забезпечують пряме залізничне сполучення Херсонщини з іншими регіонами України та позитивно впливатиме на курортно-рекреаційну сферу області в цілому. 

У минулі роки курсували щоденні потяги, які сполучали Херсонську область з Волинською, Житомирською, Івано-Франківською, Львівською, Хмельницькою та Чернігівською областями і м. Київ.

У 2017 році рух за вказаними напрямками було скорочено, що значно ускладнило відвідування туристами курортно-рекреаційних зон на узбережжі Чорного й Азовського морів, а також дельти річки Дніпро.

З цього питання обласна державна адміністрація неодноразово зверталася до Міністерства інфраструктури України та ПАТ «Укрзалізниця», проте відповідне рішення на сьогодні не прийнято.

Наразі ОДА буде звертатись письмово до керівництва «Укрзалізниці» для затвердження додаткових потягів на літній період з 10 червня за такими напрямками: Львів, Київ, Дніпро, Одеса та Харків. Про це повідомив під час засідання Олександр Адамчик.

Херсонська ОДА


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.