«Допомагаю активним і працьовитим, заохочуючи разом робити наш Херсон прекрасним!» — Юрій Рожков

10 месяцев назад 0

Вже не перший рік Громадська платформа "Добро переможе", на чолі з її лідером Юрієм Рожковим, об'єднує городян у наведенні ладу на прибудинкових територіях.

Торік, завдяки підписанню Меморандумів про співпрацю, ОСББ та ЖБК включилися в роботу ще активніше, адже відчули дієву підтримку. Комусь, за потребою, нові лавки завезли, комусь урни або допомогли вислати бруківку чи встановити альтанку.

Санджанці, воду для поливу? Інвентар, фарбу? — будь ласка! Але за однієї важливої умови: допомогти, а не зробити!

Мешканці, передусім, повинні самі дбати про свою територію, адже тоді результати праці зберігаються і радують довше!

Вихідними, зокрема, Юрій Рожков долучився до наведення ладу в ОСББ "Сенявіна, 166/5".

Надія Лазарєва, голова правління розповіла: "Я дуже задоволена, що ми підписали Меморандум про співпрацю. Він в силі і працює! Зараз ми з сусідами вирішили зробити бесідку у дворі і звернулися до Громадської платформи "Добро переможе", щоб подарували нам ще одну лавку зі спинкою. Одразу ж її нам і привезли! Тепер комплект. Раніше, восени ми запросили Юрія Рожкова провести у нас свято "А у нас у дворі", як він організовує по Херсону, то зібралося одразу 7 ООББ. Ми з дітками погуляли на славу! Були конкурси, солодощі, подарунки. Зокрема, кожному ОСББ по такій зручній лавці. І люди оживилися, захотіли зробити двір ще комфортнішим. Тепер наше чудове подвір'я виглядає так! Дякуємо Юрію Рожкову та команді його Громадської платформи "Добро переможе" за співпрацю!"


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.