Екологи перевірили законність вирубки лісу біля Антонівки

3 года назад 0

До Держекоінспекції області звернулися мешканці Антонівки з приводу самовільної вирубки дерев невідомими особами та продаж лісу-кругляка за селищем. Заявники переконані, що цей процес ніким не контролюється, оскільки дерева постійно вивозять різні особи на різних видах транспорту, просили оперативно відреагувати, аби припинилася незаконна вирубка дерев. Про це повідомляє Державна екологічна інспекцієя у Херсонській області.

Державними інспекторами з охорони довкілля здійснено перевірку дотримання вимог законодавства про охорону, захист, використання та відтворення лісів Державного підприємства «Херсонське лісомисливське господарство», за результатами якої встановлено, що вирубка дерев пошкоджених після пожежі проводилась працівниками Херсонського лісництва згідно лісорубних квитків. Кількість пнів на ділянках, де проводилася суцільна та санітарна вибіркова порубка дерев після пожежі, складає 1 384 шт.

В той же час, інспектори виявили ряд порушень природоохоронного законодавства, про що складені протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення — незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка та за статтею 73 КУпАП — засмічення лісів відходами.

На даний час державні інспектори проводять розрахунок завданих збитків державі.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.