Херсонцям повернули з бюджету 1,2 мільйона гривень податкової знижки

3 года назад 0

Із початку року 1,2 млн. грн. податкової знижки отримали з бюджету 720 платників податків нашої області. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області

Станом на 1 травня 2017 року, відповідно поданих за минулий рік декларацій про майновий стан і доходи, до податкових інспекцій фіскального відомства надійшло 930 декларацій громадян Херсонщини. З них, майже 77,0 відс. або 715 декларацій подали громадяни, які сплачують за навчання у закладах освіти. За договорами недержавного пенсійного страхування податкову знижку розраховують отримати 138 херсонців. Ще 32 мешканці області вказали витрати за іпотечними договорами кредитування. На оплату допоміжних репродуктивних технологій подано 6 декларації.

Нагадаємо: для отримання податкової знижки необхідно до 31 грудня 2017 року подати декларацію про майновий стан і доходи до податкової інспекції за місцем реєстрації. Додаткову інформацію щодо заповнення декларації можна отримати в Центрах обслуговування платників ДФС області.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.