Херсонщина простилася з Дмитро Наумовим, який загинув у зоні АТО

3 года назад 0

15 липня у зоні АТО загинув ще один уродженець Херсонщини Дмитро Наумов. Він був головним сержантом 1 мотопіхотного взводу 2 мотопіхотної роти військової частини  А4279. Сьогодні з героєм прощалися жителі с. Дар’ївка Білозерського району Херсонської області, і разом з ними вся Херсонщина. Військовослужбовець загинув під час обходу позицій у складі групи, вочевидь зачепивши стволом гвинтівки СВД ворожу мінну розтяжку, яка привела у дію одразу дві міни МОН-90. Внаслідок цього солдат отримав поранення, несумісні з життям. На військову службу Дмитро був призваний 30 травня 2016 року за контрактом.

І протягом 14 місяців стояв на варті кордонів України. У нього залишилась дружина Наумова Олена із трьома дітьми: Микитою (2007 р.н), Іллєю (2010 р.н) та Макаром (2015 р.н).

Нагадаємо, що три роки тому (2014 року) у цьому селі прощалися ще з одним героєм нашої держави – Шульгою Андрієм. Він трагічно загинув у зоні АТО під час розмінування території, коли підрозділ підходив до броду в пошуках місця для переправи.

Херсонська ОДА


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.