Херсонське управління транспорту задокументувало претензії до перевізника

2 года назад 0

Міське управління транспорту спільно з співробітниками КУ "Диспетчерська служба автоматизованого контролю" звітує про планові перевірки підприємств-перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

Зокрема, вчора проходили перевірку щодо вимог виконання умов законодавства та договорів автобуси маршруту № 26 "вул. Генерала Алмазова — вул. І.Кулика — ТРЦ "Фабрика", який обслуговує ПП "Союзавто". Перевірка здійснювалась у сел. Текстильне, зупинка "вул. О.Русова". Під час перевірки на маршруті знаходилось 4 автобуси замість 12 передбачених паспортом маршруту, що рухались з інтервалом 10-38 хвилин.

Переважними порушенями, крім недотримання розкладу руху та кількості автобусів на маршруті, були: відсутність або не відповідність номера маршруту на задньому трафареті, відсутня інформація щодо загальної пасажиромісткості із зазначенням окремо кількості місць для сидіння пасажирів; відсутня кнопка екстреної зупинки, відсутні позначення місць для інвалідів рельєфною піктограмою. За результатами перевірки складено відповідний акт та направлено керівництву підприємства-перевізника для усунення виявлених недоліків.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.