Херсонські діти з вадами слуху потребують допомоги

3 года назад 0

Сьогодні допомоги небайдужих громадян, громадських організацій та об’єднань потребує Херсонська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради, у якій навчаються та живуть діти з вадами слуху.

Для пошиття нових яскравих концертних костюмів для вихованців шкільної танцювальної студії «Гармонія» та участі в ХІ Міжнародному благодійному фестивалі дитячої творчості «Назустріч мрії», який відбудеться в Болгарії з 08 по 18 червня, школі-інтернату необхідно придбати тканину та кравецьку фурнітуру на загальну суму 3145 грн. Наразі до потрібної суми не вистачає всього 1800 грн.

Також у рамках проекту «Стати ближчими просто!» в Міжнародний день захисту дітей 1 червня 2017 року ГО «Спілка жінок Херсонщини» організовує яскраве тематичне свято в кінному клубі «Grand Prix» (Олешківський район, с. Праві Саги), на яке запрошені більше 250 дітей-сиріт, дітей з інвалідністю з різних куточків Херсонщини. 

На жаль, не всі запрошені можуть дістатися до місця проведення заходу за власний рахунок. Для оплати трансферу дітей загалом потрібно 9000 грн.

Якщо ви бажаєте допомогти, звертайтесь на сторінку ГО «Спілка жінок Херсонщини» у Фейсбук.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.