Херсонські поліцейські долучилися до акції з підтримки «сонячних» дітей

2 года назад 0

Акція #Lotsofsocks приурочена до Міжнародного дня людей з синдромом Дауна. Уже традиційно сьогодні в гостях у Головному управлінні Національної поліції в Херсонській області побували особливі дітки зі своїми батьками.

Усі працівники обласного главку поліції долучилися до акції, висловили свою підтримку «сонячним» дітям та їх батькам. Поліцейські зібрали благодійні внески у «Конверт добра» на створення умов для різнобічного розвитку та навчання особливих дітей. Заступник начальника обласного главку поліції Олександр Прокудін подарував дітям солодощі, а вихованці Інклюзивного центру «Cонячний cвіт» передали поліцейським різнокольорові шкарпетки.

"Такі зустрічі важливі і для дітей, і для усіх дорослих. Ми бачимо, які позитивні, товариські, старанні та талановиті «сонячні» діти. Як їм необхідна наша увага та спілкування. Вони такі ж, як ми з вами, але добріші, емоційніші та відкритіші, — зазначив заступник начальника Головного управління Національно поліції в Херсонській області Олександр Прокудін. – Головне, що ми можемо подарувати дітям, це нашу любов, турботу, добро та увагу. Ми завжди готові підтримати дітей не лише фінансово, а й організацією дозвілля".


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.