Художній музей імені Шовкуненка: головні виставки тижня

2 года назад 0

Комунальний заклад «Херсонський обласний художній музей ім. О.О. Шовкуненка» Херсонської обласної ради запрошує херсонців та гостей міста відвідати унікальні виставки.

У п’ятницю, 29 березня, о 14:00 відбудеться відкриття виставки «Чарівні кольори Анатолія Бикова» (до 80-річчя художника) живопис та графіка з колекції музею та майстерні художника. Вхід вільний!

30 березня – день відкритих дверей, приурочений 75-річчю утворення Херсонської області. Всі діючі виставки в цей день можна подивитись безкоштовно, зокрема, виставковий проект до 135-річчя Олексія Шовкуненка під назвою «Сонячна палітра Олексія Шовкуненка». В рамках проекту діють три виставки які презентують живопис, графіку О.О.Шовкуненка та твори його учнів.

Протягом тижня у музеї працюватимуть ще три цікаві проекти. Авторська виставка «Мереживні витинанки Вікторії Мірошниченко» – витинанки та ляльки-мотанки херсонської майстрині. Та дві історичні експозиції – «Українське та світове мистецтво» (живопис та скульптура ХVIII-ХХст. з колекції музею) та «Українське мистецтво в зібранні музею» (живопис, скульптура ІІ пол. ХIХ – поч. ХХ ст. з колекції музею).

Музей працює з середи по неділю з 9:00 до 17:00 (каса – до 16:30). Вартість квитків: для дорослого – 30 грн, для дітей та пільгових категорій – 18 грн.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.