Іноземців перевірятимуть на зв’язок з криміналітетом

3 года назад 0

У Нацполіції розпочали оперативно-профілактичну операцію «Мігрант», під час якої планується виявляти іноземців, які впливають на криміногенну ситуацію в країні. Видворяти можуть навіть тих осіб, які не беруть участі в самому злочині.

За повідомленням департаменту комунікації Національної поліції України, відпрацювання операції «Мігрант» проходитиме спільно з працівниками Державної прикордонної служби та Державної міграційної служби, передає «Закон і Бізнес».

Перший заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін на робочій нараді з оперативними підрозділами зазначив, що оцінка результатів роботи будь-якого регіону буде проводитися виключно за результатами видворення або припинення злочинів особами, які прибувають в Україну з метою організації протиправної діяльності.

«Зловмисники повинні бути видворені з країни, навіть якщо вони не беруть безпосередньо участь в реалізації самого злочину» , – ідеться в повідомленні Нацполіції.

Планується, що діяльність оперативних підрозділів буде насамперед спрямована на запобігання злочинам, затримання зловмисників на етапі підготовки до скоєння злочину.

«Лідери злочинних груп, «злодії в законі». Така категорія громадян повинна бути під нашим пильним контролем. Необхідно відстежувати їх діяльність з моменту прибуття на територію країни» , – наголосив В.Аброськін.

Щоправда, в Нацполіції не уточнили тривалості проведення операції «Мігрант».

Зазначимо, що востаннє подібну операцію з такою самою назвою у Нацполіції, зокрема, проводили на початку серпня 2017 року.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.