Іванівський Опозиційний блок приєднується до ініціативи «Подаруй тепло ветерану»

1 год назад 0

Ім`я Козоріз Галини Іванівни – знатної доярки радгоспу «Чапаєвський» в 70-80 роки минулого століття гриміло і було відоме далеко за межами Іванівського району. Вона народилася в трагічному для радянського народу 1941 році на Хмельниччині. Війна не оминула її родину стороною. Батько, Швець Іван Никифорович, загинув смертю хоробрих у квітні 1944 року, захищаючи свободу і незалежність нашої Вітчизни. В 1950 році вона разом з мамою переїздить на постійне місце проживання в село Новодмитріка-Друга Іванівського району. Як і в багатьох підлітків тієї тяжкої повоєнної пори її самостійна трудова біографія розпочалася дуже рано – в 14 років. В далекому 1955 році піщла працювати телятницею в місцеве господарство, а трохи пізніше – дояркою і беззмінно працювала в тваринницькій галузі радгоспу «Чапаєвський» до 1994 року, коли вийшла на заслужений відпочинок. ЇЇ життєвим кредом був девіз: «Любов до праці – ось головна цінність людини». І цьому принципу вона не змінювала все трудове життя.

Трудовий злет Галини Іванівни в перші дні і місяці часто порівнювали з польотом метеора. Та, як відомо, світло метеора тимчасове, а Галина Іванівна довела, що її успіхи – не випадковість. Йшли роки, впевнено утримувала лідерство, стала найяскравішою зіркою в сузір`ї правофлангових нашого району. Несподівано для багатьох вона буквально вторглася до кагорти передовиків виробництва. Було це в 1977 році, коли Козоріз Г.І. вперше в історії району подолала п`ятитисячний рубіж по надоям молока на корову. А якщо бути точнішим, доробок Галини Іванівни становив 5771 кілограм.

Протягом 13 років, беззмінно Галина Іванівна очолювала трудове суперництво доярок району. А в 1981 році здійснила справжній трудовий подвиг, надоївши на кожну корову по 6402 кілограми молока і виборола першість не тільки в районному, а й в обласному змаганні. З цієї нагоди в районній газеті «Нове життя» було надруковано нарис За висотою-висота!». Тоді вона сказала кореспонденту: «Трудова слава – не пожиттєва рента. І той хто правильно розуміє це, повинен йти на ферму, в поле, до верстата не просто працювати. Він повинен працювати краще ніж учора. Швидше. Ефективніше. Якісніше. Вкладати у виробництво всю душу».

Вітчизна по достоїнству оцінила ударну працю Козоріз Г.І.. Єдиною в районі Галина Іванівна була нагороджена Орденами Трудової Слави всіх трьох ступенів, що прирівнюється до Героя Соціалістичної праці, багатьма медалями.

ЇЇ надійною опорою в житті є чоловік Козоріз Степан Олександрович. Разом вони виростили та виховали двох дітей. Перебуваючи на заслуженому відпочинку, Галина Іванівна у вільний час любить займатися вирощуванням квітів, її садиба з ранньої весни до пізньої осені утопає в різнобарв’ї всіляких сортів квітів. Маючи великий трудовий стаж і досвід, як ветеран праці, вона є прикладом для своїх односельців, користується серед них заслуженою повагою та авторитетом. Міцного здоров’я, довгих років життя Вам, Галино Іванівно та членам Вашої родини.

Актив Іванівської районної організації Політичної партії «Опозиційний блок» приєднується до акції «Подаруй тепло ветерану».


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.