Koktebel Jazz Festival 2021 переїжджає на Арабатську стрілку

3 недели назад 0

Президент фестивалю Лілія Млинарич висловила надію на те, що «Джаз-Коктебель» допоможе в розвитку внутрішнього туризму і на цій території. Найстаріший фестиваль України Koktebel Jazz Festival в цьому році пройде на Арабатській Стрілці.

Про це повідомив консультант Проекту USAID ERA, Голова Асоціації індустрії гостинності України Олександр Лієв під час презентації «Дорожньої карти розвитку туризму Приазов’я».

Лієв зазначив, що фестивальний і подієвий туризм для Приазов’я є одним з ключових напрямків розвитку галузі, а «Джаз-Коктебель» цього року стане одним з туристичних магнітів регіону.

«У цьому році проект USAID ERA підтримав проведення Koktebel Jazz Festival в Приазов’ї. І це дуже крута новина! Нарешті фестиваль повертається додому – до Криму, оскільки географічно місце, де він буде проходити, є частиною Кримського півострова», – зазначив Лієв.

Раніше президент фестивалю Лілія Млинарич висловила надію на те, що «Джаз-Коктебель» допоможе в розвитку внутрішнього туризму і на цій території.

«Ми хочемо показати нашій публіці нові місця, розвиваючи внутрішній туризм. Тому ми дуже сподіваємося, що повернемося до моря, тим більше що Арабатська стрілка – це фактично Крим. За всі ці роки ми зрозуміли, що головне – це атмосфера, і що Коктебель там, де ми. Більш того, нам хочеться, щоб наші фестивалі впливали на територію, і десь 12 років тому у нас виник такий рух, як ековолонтерство. Куди б ми не приїхали, ми прибираємо пляж, намагаємося зробити територію чистіше і вільніше у всіх сенсах слова», – зазначила вона.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.