Команда ХВУФК завоювала чемпіонське звання з пляжного гандболу

10 месяцев назад 0

З 9 по 13 червня на стадіоні пляжних видів спорту в місті Скадовськ відбувся чемпіонат України з пляжного гандболу серед юнаків та дівчат 2002-2003 років народження.

Чемпіонське звання серед дівчат розігрували представниці семи регіонів нашої країни. Команда Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради (ХВУФК-1), керована Заслуженими тренерами України Михайлом Милославським і Ларисою Косенко, другий рік поспіль в неймовірно красивій та напруженій боротьбі виборола чемпіонське звання.

Наша команда залишила на другій сходинці достойних суперників – представниць Броварського училища, а на третьому – «відкриття» чемпіонату – команду нашого училища 2004-2005 років народження (тренери Жосан В.В. та Кандибей К.О.).

Команда ХВУФК-2, не зважаючи на різницю в віці (на 2-3 роки молодші за суперниць), зуміла здобути бронзові медалі чемпіонату.

Ще одна команда, яка представляла Скадовську філію училища, зайняла в підсумку 5 місце.

За підсумками чемпіонату сформовано молодіжну збірну команду України, до складу якої увійшли 9 представниць Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради, яка після підготовчого збору в Скадовську боротиметься за перемогу на чемпіонаті Європи.

Нагадаємо, нещодавно команди дівчат 2002-2003 та 2004-2005 років народження відділення гандболу Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради здобули бронзовий «дубль» – виграли бронзові медалі чемпіонату України у своїх вікових категоріях.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.