Лавреньовка презентувала літературний тур Херсонщиною «Книгомандри»

10 месяцев назад 0

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова провела прес-конференцію, щоб представити громадськості та ЗМІ свій новий проект – літературний тур Херсонщиною «Книгомандри», який став переможцем конкурсу програми «Створюємо інноваційний культурний продукт» Українського культурного фонду.

Ініціатор та натхненник проекту, директор Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова Вікторія Лобзова, розповіла, як народилась ідея проекту, яку мету він переслідує, скільки письменників запрошено та які райони вони відвідають.

Інноваційність та значимість «Книгомандрів» для розвитку культури і духовності молоді Херсонщини у своїх виступах зазначили начальник управління культури облдержадміністрації Світлана Думинська, депутати Херсонської обласної ради Юрій Рожков, Василь Рудик та Юрій Ромаскевич.

Голова обласної організації Національної спілки письменників України Василь Загороднюк акцентував увагу на позитивному впливі масштабного літературного туру на читання молоді, посилення інтересу до сучасної української книги.

Після завершення прес-конференції відбулося підписання меморандумів про співпрацю між Херсонською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова та бібліотеками-партнерами проекту «Книгомандри».


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.