Лавреньовка провела брейн-ринг для юних фізиків

1 год назад 0

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.Лавреньова радо вітала учасників ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Бібліотекарі познайомили гостей з містом Херсоном – найстарішим культурно-історичним центром півдня України та запропонували взяти участь у брейн-рингу, який проходив у ІІІ раунди.

З почутої інформації та відеороликів молодь дізналася відповіді на поставлені запитання про історію міста та долю багатьох історичних осіб, які були тісно пов’язані з Херсоном. Це відомий полководець Олександр Суворов, адмірал Федір Ушаков, головнокомандувач Чорноморського флоту Іван Ганнібал, англійський філантроп, лікар Джон Говард та інші.

Після кожного раунду всі присутні насолоджувалися виступами учнів ЗОШ № 54: сестер Анастасії та Поліни Григор’євих з піснею «Мечтай», ансамблю «Фейворіт» з піснею «Тримай» та шкільного ансамблю «Go music» з гарною українською піснею «Водограй» (керівник Ольга Гуцало).

Команду переможців привітали оплесками та солодощами. Зі словами вітання до молоді звернулася директор Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Олена Драчова, яка вручила гостям Херсона сувеніри на згадку про наше місто.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.