Лавреньовка завітала в гості до пришкільних таборів відпочинку

10 месяцев назад 0

Літні канікули в розпалі і Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова продовжує радувати юних читачів розважальними програмами.

Так, у перші дні літа працівники Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова завітали в гості до табору відпочинку Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов та до пришкільного табору Білозерської багатопрофільної гімназії ім. О.Я. Печерського Білозерської районної ради Херсонської області з розважальною програмою «Червень строкатий запрошує на свято».

Впродовж дня діти мали змогу побувати на бібліопікнику «Веселися, грай і книжки читай» та кольоровому хепенінгу «Подорож веселкою», де їх розважали клоуни Кльопа, Кнопа та їхня подружка Міні-Маус. З великим задоволенням малеча виконувала веселі завдання: відгадувала загадки від чарівної Міні, демонструвала спритність у змаганнях: «Швидка маршрутка», «Казкове варення», «Віникобол», «Збери слово», «Кенгуру», «Нанотехнології», «Веселе прання».

Школярі також взяли участь у танцювальному флеш-мобі, виявили акторські здібності при постановці казки на новий лад «Ріпка» та загадували бажання на літо, дмухаючи на «вітрячок бажання». Присутні на святі дорослі теж долучались до розваг, проявивши спритність та влучність у конкурсах «Золота середина» та «Лапша з обіцянок». Завершили свято дружнім конкурсом «Обнімашки».


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.