Літня школа свідомого громадянства на Херсонщині

10 месяцев назад 0

Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки організувала з 10 по 12 червня у Скадовську серію тренінгів та заходи за проектом «Літня школа свідомого громадянства», що реалізується бібліотекою у партнерстві з громадською організацією та колегами із Скадовської ЦБС за підтримки Академії української преси.

Літня школа запропонувала своїм «учням» навчання основам медійної грамотності та опанування практичних навичок, необхідних у наш час: усвідомлення маніпуляційних впливів мас-медіа та передвиборчих технологій, уміння критично аналізувати медіатексти для виявлення фейків, навички перевірки достовірності фактів шляхом порівняння медіатекстів із різних джерел і тощо.

Враження учасників від участі в навчанні позитивні та переважно одностайні: «Змістовно, концентровано, дуже цікаво і корисно!», «всі заходи сподобались!», «…приємно вражена небайдужістю людей, що організували тренінги», «позитивні враження, які хочеться продовжити шляхом участі у подібних тренінгах»… Такі тренінги «є корисними у першу чергу для нашої молоді, адже саме від нас, молоді, залежить майбутнє: наскільки уважними і свідомими ми будемо у своєму виборі, настільки успішною буде наша держава», – підсумували у своєму відеоінтерв’ю учасники Літньої школи – представники громадської організації «Молоді ініціативні» з міста Скадовська.

Але робота Літньої школи не обмежувалась тільки медіаосвітніми тренінгами: командою проекту були проведені кураж-вечірка «Україна єднає», під час якої молодь – гості нашого краю із Львівщини, Закарпаття та Рівненщини – познайомились і подружились із молоддю зі Скадовська й Херсона, інформаційно-пошуковий квест та гра-імітація у пляжному форматі, що перенесла учасників у «Морське королівство».

дійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Зростання» та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.