Медична комісія: 300% доплату отримають всі працівники, задіяні в боротьбі з COVID-19

2 месяца назад 0

Доплату у розмірі до 300% заробітної плати тепер отримуватимуть не лише медичні працівники, а й інші працівники, які безпосередньо зайняті на роботах з протидії COVID-19. Таку пропозицію підтримали сьогодні, 25 травня, депутати обласної ради під час засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та здорового способу життя.

Окрім цього, з обласного бюджету планують спрямувати 3069,0 тис. грн на забезпечення харчуванням медичного персоналу закладів охорони здоров’я, хворих та осіб в обсервації. Ще 5643,0 тис. грн мають бути виділені з місцевих бюджетів.

Також профільна комісія доповнила новим пунктом обласну програму розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Херсонської обласної ради на 2020-2021 роки. Він стосується забезпечення функціонування військово-лікарських комісій, а саме – фінансування роботи обласної військово-лікарської комісії та проведення додаткових медичних обстежень у розмірі 1400,0 тис. грн.

У рамках роботи депутати погодили передачу медичного обладнання для закладів охорони здоров’я у сільській місцевості, а також амбулаторій загальної сімейної медицини до комунальної власності місцевих рад Херсонської області. Та затвердили нові редакції статутів комунальних закладів охорони здоров’я.

Загалом депутати опрацювали 21 питання порядку денного.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.