Міська адміністрація – партнер IT DAY Kherson

2 года назад 0

Організатори конференції Катерина Шелдагаєва та Анастасія Звягінцева продовжують співпрацювати з деякими організаціями другий рік поспіль.

Серед них — Херсонська обласна державна адміністрація і її представник – перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Стефанович Бутрій. Освіта – ключовий складник успіху ІТ-спеціаліста, тому до проведення конференції приєдналось управління освіти Херсонської міської ради в особі Юрія Миколайовича Ніконова.

Організатори підкреслюють, що підтримка розвитку ІТ-сфери у Херсоні – надзвичайно важливий чинник для зростання кваліфікованих спеціалістів. Платформа, спрямована на розвиток галузі, « IT Day Kherson », — це перша і головна подія міста для айтішників. Засновниками витрачено багато зусиль для того, аби подібний захід мав місце.

Запрошуємо всіх ІТ-фахів стати частиною IT Day Kherson, адже він створений саме для них, з метою покращити робочі умови, створити перспективи для кар’єрного зростання. На вас чекає розважальна частина, кава-брейки, подарунки від спонсорів. І, звичайно ж, вечірка, у кінці дня.

Встигни потрапити на «IT DAY Kherson»! Реєструйся і купуй  квитки на офіційному сайті : http://itday.kagency.ks.ua/

Місце проведення: Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 50 (ресторан «Моцарт»)

Нагадуємо, що «IT DAY Kherson» триватиме 28-29 квітня:

28 квітня: «Я цікавлюсь ІТ» (11:00-15:00),  «Близько технічне ІТ»  (15:00-20:00)

Унікальна можливість детально ознайомитись з ІТ сферою, дізнатись про можливості та специфіку роботи. Дізнавайтесь більше про напрямки ІТ та обирайте те, що підходить саме Вам. Ви почуєте захопливі історії спікерів та отримаєте цінні поради фахівців.

29 квітня: День для ІТ спеціалістів

Протягом другого дня на IT DAY KHERSON херсонські ІТ спеціалісти отримають змогу здобути нові знання, покращити фахові навички та самовдосконалитись. А ще, це чудова можливість зав’язати нові корисні знайомства, поспілкуватись у неформальній обстановці з колегами, які представляють різні компанії міста і країни.

Для Вас безкоштовні кава-брейки і вечірка у кінці дня, де можна будеособисто поспілкуватись зі спікерами та представниками компаній.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.