«Молода поезія Херсонщини»: зустріч з молодими поетами у Гончарівці

1 год назад 0

«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі», – колись саме такими словами виразила свої емоції легендарна письменниця Ліна Костенко. А й дійсно, поезія покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. Ухвалою ЮНЕСКО було встановлено щорічне святкування Всесвітнього дня поезії. Тому нещодавно у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбувся вечір її Величності Поезії «Молода поезія Херсонщини», для когось – рідної та близької, а для когось – загадкової та незрозумілої.

Для учнів 9-х класів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради своє тепло і любов дарували місцеві молоді поети – Вікторія Концева, Дмитро Плотніков та Костянтин Капошилін, які залюбки читали власні вірші та розповідали про себе і свою творчість.

Наші гості мали можливість поринути у неповторний світ поезії, відчути духовну близькість з автором та майстерність написання твору. Найбільше учнів вразила поезія Вікторії Концевої, присвячена батькам та особистим переживанням. Авторка настільки емоційно читала свої вірші, що жоден не залишився байдужим. Також молодь мала можливість познайомитися з творчістю 17 херсонських поетів, переглянувши фільм «Поетична мапа Херсонщини».

Захід був цікавим і змістовним, адже познайомив учнів з новими творчими особистостями. Ця зустріч показала, що в душі кожного живе поезія, хоча ми про це іноді і не здогадуємося.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.