На Арабатской стрелке туристы собирают мидию

2 года назад 0

После штормовой погоды берег Азовского моря в Стрелковом буквально усеян мидией. Особенно это понравилось туристам, которые совершенно бесплатно могут попробовать морской деликатес.

«О це нам моречко компенсувало за шторм. З Арабатською стрілкою в нас багаторічна любов, але цього разу вона нас здивувала шалено…. Після чотириденного шторму моречко на беріг викинуло нам таку красу…. Мідія — це мінімальний вміст жиру при величезній кількості білків. Це ідеальний продукт для спортсменів, видужуючих і / або інтенсивно працюючих. Іншим категоріям громадян мідії допомагають зберегти свіжість шкіри.

У них міститься глікоген, залізо, фосфор, кальцій, бор, йод, цинк, вітаміни C, D, F, а також вітаміни групи B — B1, B2, B6, антиоксиданти. 100 грам мідій містить 25% добової норми вітаміну E. Оце ми оздоровимся», — написала на свой странице в Фейсбук жительница Днепра Елена Разумова.

С чем связано «нашествие» мидий неизвестно. Но туристы шутят, что даже мидия покидает оккупированный Крым и стремится на материковую Украину.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.