На Херсонщині надходження ПДВ зросли на 90 відсотків

3 года назад 0

Протягом січня-квітня цього року платники Херсонщини сплатили на 88,9 відс. або на 186,3 млн.грн. більше податку на додану вартість з вироблених на Україні товарів, ніж торік. В абсолютній сумі до державного бюджету херсонські платники перерахували 395,9 млн.грн. податку на додану вартість.

За словами начальника Головного управління ДФС області Ігоря Клима, завдяки переходу на європейські стандарти в адмініструванні цього бюджетоутворюючого податку працює дієвий механізм контролю за нарахуванням і сплатою ПДВ, а представники сумлінного бізнесу – мають можливість своєчасно отримати бюджетне відшкодування податку. Станом на 1 травня платники Херсонщини отримали на розрахункові рахунки 150,4 млн.грн. бюджетного відшкодування ПДВ, проти 117,4 млн.грн. за минулорічний період.  

Нагадаємо, з 1 липня 2015 року працює система електронного адміністрування податку на додану вартість, яка забезпечує платникам податків на додану вартість реєстрацію податкових накладних та розрахунків, коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, відповідно до ст. 200 ПКУ.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.