На Херсонщині обсяг промислового виробництва збільшився на 3,4%

3 года назад 0

У листопаді 2017р. порівняно з жовтнем 2017р. промислове виробництво зменшилось на 2,2%, а порівняно з листопадом 2016р. – збільшилось на 0,1%. За підсумками січня–листопада 2017р. обсяг виробництва збільшився на 3,4%, повідомляє Головне управління статистики у Херсонській області.

Збільшення обсягів виробництва продукції спостерігалось на підприємствах з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції на 58,7%, з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 26,9%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 15,7%, з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 15,4%, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 8,8%, машинобудування – на 3,7%, з металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 0,4%.

Водночас, зменшення випуску продукції спостерігалося на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів на 27,5%, з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 4,5%.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.