На Херсонщині продадуть 21 земельну ділянку

2 года назад 0

В Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області на травень запланували ряд земельних аукціонів. До складеного фахівцями переліку увійшла 21 земельна ділянка сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які виставляються на торги. Їх загальна площа склала понад 480,6 га. Загальна оголошена стартова ціна – понад 409 тис. грн. Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Строк оренди становить 7 років.

Найбільше прав оренди у травні можна придбати в Олешківському районі. Тут готові передати в оренду з торгів 6 масивів на площі майже 71,5 га для ведення фермерського господарства на території Підстепненської сільської ради та один площею близько 31,5 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Новомаячківської сільської ради.

А от найбільша за площею земельна ділянка – понад 107 га, пропонується для оренди на території Бобровокутської сільської ради, що у Великоолександрівському районі. За право оренди на неї правлять 18,5 тис. грн. річної орендної плати. Всього у цьому районі планують передати в оренду 4 земельні ділянки на загальній площі понад 138 га.

Крім того, права оренди на земельні ділянки продаватимуть також у Каховському (4), Нижньосірогозькому (2), Нововоронцовському (2), Каланчацькому (1) та Скадовському (1) районах.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.