На Херсонщині триває підготовка до святкування 27-річниці незалежності України

2 года назад 0

24 серпня Україна відзначатиме головне державне свято — День Незалежності. Аби його святкування в нашій області пройшло гідно і організовано — підготовку до цього дня розпочато заздалегідь.

Так, 9 серпня відбулось чергове засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України, яке провів заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, представниками територіальних органів влади, громадських об’єднань, релігійних конфесій та громадськістю. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

У ході засідання члени оргкомітету обговорили план заходів, які мають відбутися в День Державного Прапора України та День незалежності України.

23 серпня на площі біля обласної бібліотеки ім. Гончара о 09.00 відбудеться церемонія урочистого підняття Прапора України. А у вечері, о 18.00 на вул. Суворова відбудеться концертна програма з нагоди Дня державного прапора, в рамках якої о 19.00 має виступити гурт «Город неспящих».

Вже 24 серпня о 09.00 на центральній площі міста планується урочистості до Дня незалежності України. А у 10-ій години розпочнеться трансляція святкового параду в м. Києві. Того ж дня на площі Свободи о 15.00 планується проведення змагань «Ігри Героїв» з кросфіту серед учасників АТО.

Крім того, за словами директора Департаменту культури, туризму та курортів облдержадміністрації Світлани Думинської у День Незалежності України, на площі Свободи о 18.00 відбудеться акція "Синхронна всесвітня молитва за Україну", в рамках якої українці по всьому світу в сотнях церков одночасно виконають молитву за свою країну.

Учасники наради звернули увагу на благоустрій населених пунктів Херсонщини.

За підсумками розгляду вищезазначених питань Андрій Балонь скоординував дії відповідальних за підготовку святкування 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України, та дав доручення членам оргкомітету ретельно опрацювати заплановані заходи та узгодити всі моменти для проведення державного свята на належному рівні.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.