На Херсонщині триває поліцейське відпрацювання «Нерест»

1 год назад 0

З 1 квітня на території Херсонської області поліція проводить оперативно-профілактичні заходи направлені на попередження незаконного вилову живих водних біоресурсів під час весняно-літньої заборони. З початку відпрацювання підрозділами поліції за фактами браконьєрства вже відкриті 9 кримінальних проваджень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

За словами начальника управління превентивної діяльності обласного главку поліції В’ячеслава Шинкарьова, до участі в проведенні заходів залучені не тільки працівники відділення поліції в порту «Херсон» та рибоохорони, а й співробітники управління превентивної діяльності, дільничні офіцери поліції, наряди груп швидкого реагування та патрульної поліції, працівники оперативних служб, державної прикордонної служби та члени громадських формувань.

Під час проведених 66 спільних рейдів було виявлено 12 фактів браконьєрства, в результаті відкрито 9 кримінальних проваджень за ст.249 Кримінального кодексу України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом». Також 59 зловмисників були притягнуті до адміністративної відповідальності.

Загалом з початку відпрацювання у правопорушників було вилучено понад 300 кг незаконно виловленої риби та майже 40 кг інших водних біоресурсів, 32 рибальських сітки протяжністю понад 1000 метрів, 40 інших незаконних знарядь для здійснення лову рибу. Завдана природньому середовищу шкода оцінюється в суму 66 тисяч гривень.

Відпрацювання «Нерест» триває. Прохання громадян, які стали свідками браконьєрського вилову риби, терміново телефонувати до поліції за номером «102».


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.