На Херсонщині відбувся турнір з футзалу серед ветеранів

1 год назад 0

В спортивній залі ДЮСШ Каховської міської ради відбувся відкритий міський турнір з футзалу серед команд ветеранів (вікова категорія 55+). Змагання були організовані відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради спільно з Каховською міською федерацією футболу та відділом освіти (ДЮСШ Каховської міськради).

Спонсорську підтримку в проведенні турніру надали: «Фонд Ігоря Хомінця «Знай більше!», ПрАТ «Чумак» та депутат Каховської міської ради Артем Трофимчук. Учасниками змагань стали команди: м. Каховка, «Енергія» (Н.Каховка), «Скіф» (Н.Сірогози) та «Азовець» (Генічеськ).

Під час урочистої церемонії відкриття учасників змагань і вболівальників привітав начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков та від імені організаторів і всіх присутніх поздоровив знаменитого каховського футболіста, а нині тренера-викладача Каховської ДЮСШ Сергія Олексійовича Дегтярьова з 60-річним ювілеєм, який він відзначив 30 листопада.

Всі учасники та вболівальники долучилися до поздоровлень відомого у футбольній спільноті Херсонщини спортсмена-ветерана.В складах команд виступали добре відомі у минулому футболісти Херсонщини. Незважаючи на доволі солідний, за футбольними мірками, вік (багато хто з учасників розміняв не тільки шостий, а навіть сьомий десяток років), футболісти-ветерани діяли з юнацьким запалом, як у кращі свої спортивні роки. Всі матчі проходили у цікавій та безкомпромісній спортивній боротьбі. За підсумками турніру, в якому першість розігрувалась за коловою системою, перемогли ветерани новокаховської «Енергії», на другому місці – каховчане, на третьому – команда з Нижніх Сірогоз, і трохи не дотягнули до призових місць футболісти з Генічеська, мабуть самої вікової команди на турнірі.

Кращими гравцями були визнаны: — Сергій Величко (Н.Сірогози) – кращий гравець турніру;- Володимир Семенко (Н.Каховка) – кращий воротар турніру;- Ігор Цибатий (Каховка) – кращий бомбардир турніру.Команди-призери та кращі гравці були відзначені дипломами та призами від організаторів, а всі учасники турніру та арбітри отримали подарунки від ПрАТ «Чумак».

Але найбільш вагомим підсумком турніру для команд став не результат в турнірній таблиці, а можливість дружнього спілкування старих футбольних друзів-суперників на футбольному майданчику та за його межами, а також вшанування спортивних заслуг футболіста-ювіляра – Сергія Дегтярьова.

Організатори змагань висловлюють щиру подяку всім командам-учасницям за підтримку ветеранського спортивного руху та пропаганду здорового способу життя.

Також читайте: Херсонская полиция присоединилась к Всеукраинской акции "16 дней против насилия"


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.