На Херсонщині виявили підпільного «тютюнового магната»

3 года назад 0

Працівники податкової міліції ГУ ДФС у Херсонській області за участю співробітників Управління СБУ у Херсонській області припинили незаконне масове вирощування та переробку тютюну. Оперативники встановили групу осіб, які на території однієї з ферм Херсонської області вирощували різні види тютюну. Площа земельної ділянки під посівами тютюну займала понад 40 га. Весь процес виробництва здійснювався без наявності дозвільних документів. Господарські операції в податковій та бухгалтерській звітності не відображалися. До того ж, під час процесу вирощування та переробки тютюну використовувалась праця 14 осіб без оформлення трудових відносин та сплати обов’язкових платежів. 

У подальшому спритні ділки переробляли вирощений тютюн і збували підпільним фабрикантам, які виготовляли фальсифіковані сигарети під виглядом відомих торгівельних брендів. Замовникам сировину тютюну доставляли за допомогою кур’єрських служб. За  результатами проведених заходів підпільне виробництво тютюнової сировини ліквідовано. 

Вилучено та передано на відповідальне зберігання   10,2 тонни тютюнової продукції орієнтовною вартістю майже 1,4 млн грн,  промислове обладнання, що забезпечує масове виробництво, призначене для переробки та зберігання сировини, орієнтованою вартість  1,2 млн грн, чорнові записи та бухгалтерські документи, що підтверджують факт виготовлення та реалізації підакцизних товарів.

Досудове слідство по кримінальному провадженню здійснює слідче управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області.

Прес-служба ГУ ДФС у Херсонській області


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.