На Херсонщині зафіксовано спалах гепатиту серед школярів

3 года назад 0

У Херсонській області зареєстровано 10 випадків захворювання на гострий вірусний гепатит А серед мешканців сіл Клапаї та Кисилівка Білозерського району Херсонської області.

Як повідомили у Держпродспоживслужбі, серед хворих — 9 дітей. За результатами обстеження контактних осіб виявлено, в тому числі 5 осіб з позитивним результатом на вірусний гепатит А. Їх з діагнозом «гострий вірусний гепатит А» було госпіталізовано до Херсонської обласної інфекційної лікарні ім. Г.І. Горбачевського.

Групове захворювання виникло у Кисилівській загальноосвітній школі — захворіли 8 учнів. Під час обстеження школи встановлено порушення вимог санітарного законодавства, а саме: незадовільний санітарно-гігієнічний стан приміщень, порушена ізоляція приміщень початкової школи, заклад не забезпечений у достатній кількості санітарно-технічними приладами, не дотримується дезінфекційний режим.

Фахівцями відібрано змиви з об’єктів навколишнього середовища, проби харчових продуктів, води для відповідних лабораторних досліджень, результати в роботі. Протиепідемічні заходи тривають.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.