На Кам’янській Січі завершився І день відкриття туристичного сезону (фото)

2 года назад 0

Сьогодні, 30 квітня, на Кам’янській Січі у с. Республіканець, Бериславського району відбулись урочисті заходи, які присвячені відкриттю туристичного сезону на Херсонщині. Близько 3 000 гостей відвідали Кам’янську Січ та долучились до урочистих заходів і святкування. Заходи проходять під назвою «Херсонщина туристична – шлях до вражень!». Наша область має найпотужніший і найрізноманітніший туристичний потенціал. Тому чекаємо на гостей , для яких створюються умови різноманітного і цікавого відпочинку.

Так, цього річ заходи до відкриття туристичного сезону 2018 розпочалось унікальним і яскравим заходом – ІІ-ий Всеукраїнський чемпіонат сухопутних військ України з функціонального багатоборства «Кросфіт».

Паралельно гостей заходу демонстрували виставку військової техніки.

Для поціновувачів історії та мистецтва відбулись екскурсії по Січі «Спадок нащадків», які розкривали свої славетні сторінки козацтва та виставка картин, які були намальовані українськими художниками на Кам’янській Січі.

Доповненням свята стали виступи музичних гуртів, які виконували українські популярні пісні («Козак Сіромаха», «Город неспящих», «4.5+», «Штурм», «Матроси криголама»). Хед-лайнером заходу став рок-гурт «Kozak system».

Окрім цього, усі бажаючі мали змогу помилуватися краєвидами, які відкриваються на Каховське море та річку Кам’янку з висоти пташиного польоту, піднявшись над ними на повітряній кулі, переглянути показові виступи з козацьких бойових мистецтв.

Насичений і яскравий перший день заходів до відкриття туристичного сезону на Херсонщині завершився, але вже завтра ще більше гостей, атракцій, емоцій чекають на відвідувачів і гостей заходу!

1 травня відбудеться відкриття туристичного сезону на Херсонщині «Херсонщина туристична – шлях до вражень». Запрошуємо приєднатись до святкових заходів!

Виїзд автобусів від площі Свободи з 7.00 до 8.00. Проїзд безкоштовний.

Херсонська ОДА

  


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.