Новотроїцький бізнесмен із «офшорної зони» отримав майже 58 тисяч гривень штрафних санкцій

10 месяцев назад 0

У поле зору спеціалістів управління аудиту Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі потрапив приватний підприємець — власник продовольчого магазину, який створив своєрідну «офшорну зону» в одному із населених пунктів Новотроїцького району нашої області. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Бізнесмен «роздобув» тютюнові вироби без марок акцизного податку, які реалізуються тільки у мережі магазинів Duty Free, розташовані у зонах пропуску через митний кордон України, та продавав інший асортимент тютюнових виробів без наявності відповідної ліцензії на право роздрібної торгівлі. Також «не звертав увагу» на відсутність ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та «впевнено» приторговував підакцизною групою товарів без необхідних дозвільних документів. За наслідками проведеної перевірки до порушника застосовано 57,8 тис. грн. штрафних (фінансових) санкцій.

Під час проведення курортного сезону на території Херсонської області фіскали «не забувають» перевіряти тих суб’єктів господарювання, які нехтують вимогами діючого податкового законодавства і в її аграрних районах. Перевірки тривають.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.