Оксана Рукавішнікова привітала херсонських театралів із професійним святом

1 год назад 0

Щорічно 27 березня відзначають Міжнародний День театру. Проте, херсонські театрали розпочали святкування вже сьогодні, адже саме в цей день, 26 березня, відзначає свій 60-річний ювілей їх керівник та наставник Олександр Книга.

Театр – це справжній храм мистецтва! Херсонський театр по праву вважається одним із найкращих обласних театрів в Україні, а його керівник – Заслужений діяч мистецтв України та Народний артист України – є одним із найвідоміших театралів не тільки на українських просторах, але й на європейських.

Від імені депутатського корпусу Херсонської обласної ради свого колегу-депутата та його творчий колектив вітала заступник голови облради Оксана Рукавішнікова.

«Небагато в цьому світі людей, які поєднують в собі все найкраще. І Олександр Андрійович якраз серед них. У нього і логіка, і блискучий розум, і творчий підхід, і креатив, і простота, і душевність та людяність. Ви дали новий подих обласному театру, зробили його взірцем для наслідування іншими, вистави під Вашим професійним керівництвом збирають аншлаги. Театр – це Ваше життя, а херсонський театр – це Ви» , – зазначила Оксана Рукавішнікова та на знак подяки за багаторічну працю, професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток театральної справи вручила Олександру Книзі Почесну грамоту Херсонської обласної ради

Також заступник голови облради подякувала всім працівникам театру за таку величезну кількість яскравих емоцій, які отримують глядачі, відвідуючи п’єси херсонського театру.

«Напевно, немає більше такого закладу, куди б люди приходили з почуттям благоговіння і ще з більшим благоговінням, щастям та радістю покидали ці стіни. Низький уклін від усієї херсонської громади кожному працівнику театру за вашу сумлінну плідну працю та професіоналізм» , – звернулася до театральної спільноти депутат Херсонської обласної ради та нагородила найкращих Почесними грамотами та подякою.

Так, за сумлінну плідну працю, професіоналізм та з нагоди відзначення Міжнародного дня театру Почесною грамотою обласної ради нагороджено:

Бельдюгіну Вікторію – артистку драми II категорії Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша;

Гайфулліна Валерія – артиста драми I категорії Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша;

Гамаюнова Євгена – артиста драми вищої категорії Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша.

Подякою голови Херсонської обласної ради відзначено Артема Філенка – головного диригента Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.