Павло Павліш: «Україна має стати державою, де захочуть залишитись наші діти, де всім буде спокійно, безпечно і затишно»

9 месяцев назад 0

«Україна має стати державою, де захочуть залишитись наші діти, де всім буде спокійно, безпечно і затишно. І я, і мої однопартійці – ми докладемо максимум зусиль, аби недоторканність нардепів була скасована, аби була запроваджена кримінальна відповідальність за вирубку лісів, аби були ухвалені закони, необхідні для виконання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС», — поділився своїми міркуваннями напередодні Дня Конституції кандидат в народні депутати по мажоритарному округу №182 від партії «Слуга Народу» Павло Павліш.

На переконання Павла Павліша, правильно також буде переглянути статтю Конституції України «Про всеукраїнський референдум».

«Гадаю, у ній дуже жорстко регламентовані умови його проведення. Так, усі ми пам’ятаємо, що для того, аби ініціювати проведення референдуму, треба зібрати 3 мільйони підписів. Але це дуже багато. Такі умови перешкоджають проведенню референдуму за народною ініціативою. Тому для нас важливо переглянути їх», — відзначає Павліш.

За словами кандидата в нардепи, ми маємо не шукати Європу, а створювати її в усіх українських містах і селах.

«Для цього ми зробимо ряд кроків, серед яких упорядкування земельного законодавства, проведення земельної оцінки, захист малого та середнього бізнесу від «віджиму» та багато іншого. Абсолютно кожен українець має відчувати, що держава піклується і дбає про нього», — наголошує Павло Павліш.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.