Посадовим особам департаменту будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської ОДА оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень

8 месяцев назад 0

В рамках кримінального провадження за ч. 4 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК, внесеного за ЄРДР за матеріалами спецпідрозділу К УСБУ в Херсонській області, за фактом розкрадання бюджетних коштів з боку посадових осіб департаменту будівництва та інфраструктури Херсонської ОДА та службових осіб ПП СК *Вершина* при здійсненні капітального ремонту будинків і споруд Херсонського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, який знаходиться за адресою: м. Херсон, вул. Белінського 6. 22.07.2019 року слідчим СУ ХВП ГУНП в Херсонській області оголошено про підозру керівнику ПП СК *Вершина* Біляченку С.В. у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 4 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 ККУ.

За висновком експерта НДКЦ МВС України в Херсонській області, сума збитків складає близько 300 тисяч гривень.

Наразі триває досудове розслідування планується подальше оголошення про підозру посадовим особам департаменту будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської ОДА.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.