Причиною пожеж лісу є умисні підпали, – Андрій Гордєєв

3 года назад 0

17 липня під час спілкування з журналістами голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв прокоментував ситуацію щодо частих випадків пожеж на Херсонщині: «145 підпалів. 180 гектарів лісу вже згоріло. Ми залучаємо військових та авіацію. Проаналізувавши інформацію про характер підпалів, ми прийшли до висновку, що їх причина –  людський фактор». Очільник області переконаний в умисних підпалах лісу: «Як тільки вітер – у нас відразу пожежа, ліс горить. Тобто працюють люди, які професійно знають, як його підпалити».

Щодо винуватців пожеж Андрій Гордєєв висунув декілька версій.

Зараз вводиться ряд дій для попередження займань. Йдеться про заборону відвідування лісів до закінчення пожежонебезпечного періоду, патрулювання волонтерів і поліції, відео спостереження по всьому лісу тощо.

Нагадаємо, що згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 3 квітня 2017 року у період високої пожежної небезпеки заборонено відвідування населенням лісів і в’їзду до них транспортних засобів. Районні державні адміністрації щороку протягом пожежонебезпечного періоду мають здійснювати заходи з охорони і захисту лісів, ліквідації лісових пожеж та заборони випалювання сухої рослинності і її залишків на землях різного цільового призначення. Обласне управління лісового та мисливського господарства має забезпечувати виконання планових заходів з охорони лісів від пожеж.

Херсонська ОДА


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.