Привітання голови облдержадміністрації до Дня знань

2 недели назад 0

Сьогодні перший день вересня, а отже країна святкує одне з найголовніших свят навчального року – День знань. 

Шкільна пора – це незабутні роки, які не лише закладають міцний фундамент для майбутнього професійного розвитку, а й дарують вірних друзів та перше кохання.

Цей день насамперед є початком нового етапу в житті дітей, які сьогодні вперше переступили шкільний поріг та тільки готуються до знайомства з цим багатоманітним світом знань і відкриттів. Саме 1 вересня першокласники зустрінуться зі своєю першою вчителькою, педагогом, якого кожен з них пам’ятатиме все життя. 

Також це останнє 1 вересня у житті випускників, які вже незабаром зроблять крок у дорослий світ. Попереду очікують вибір майбутньої професії, ЗНО та вступні випробування. Тому будьте уважними, старанними та наполегливими на шляху до своєї мрії!

Шановні вчителі! Ви є провідниками дітей у дорослий світ. Саме завдяки вашій чуйності та терплячості, відповідальності та педагогічному таланту школярі відкривають для себе нові горизонти та закохуються у науку. Щиро дякую вам за вашу нелегку працю та бажаю наснаги, сил, невичерпної енергії та запалу у серці!

Нехай цей навчальний рік буде для кожного яскравим, успішним та сповненим відкриттів і перемог. Щиро вітаю усіх школярів, батьків та вчителів з Днем знань!

 

 

З повагою,

 

Голова Херсонської

обласної державної адміністрації                                                                                                                                  Сергій КОЗИР


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.