Стартує набір до Державної прикордонної служби України

3 года назад 0

Сьогодні розпочався перший етап набору до реформованих органів і підрозділів внутрішньої та власної безпеки Державної прикордонної служби в рамках пілотного проекту «Нове обличчя кордону», який здійснюється на конкурсній основі.

Партнерами проекту виступають Посольство США в Україні та Міжнародна організація з міграції.

Конкурс проводиться серед військовослужбовців Державної прикордонної служби України, військовослужбовців інших військових формувань, представників правоохоронних органів та цивільних громадян України, які мають вищу освіту та проходили підготовку офіцерів запасу, військовозобов’язаних (у т.ч. військовослужбовців запасу).

Для цього необхідно подати електронну анкету кандидата, заповнити яку можна на сторінці проекту. Далі анкети обробляються автоматизованою електронною системою без втручання посадових осіб прикордонного відомства.

Державна прикордонна служба України запрошує громадян, які бажають проходити службу в реформованих підрозділах внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби, активно долучатися до конкурсу.

В свою чергу Держприкордонслужба пропонує престижну стабільну роботу, гідний рівень грошового забезпечення близько 9 тисяч гривень для старшинського складу та 12 тисяч для офіцерського складу, перспективу кар’єрного зростання, соціальне забезпечення згідно з діючим законодавством, професійну підготовку за міжнародними стандартами тощо.

Детально ознайомитись із умовами конкурсу та переліком посад можна на сайті Держприкордонслужби за посиланням або в Call-центрі за телефоном (044) 239-85-35 .