Юні туристи відвідали історичні місця нашої держави

1 год назад 0

Вихованці комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради на чолі з педагогічними працівниками, в рамках реалізації обласної комплексної програми з національно-патріотичного виховання «Дитина – громадянин – патріот Батьківщини» на 2016 – 2021 роки, провели краєзнавчо-екскурсійну подорож місцями козацької слави «Хортиця – столиця козаків».

Знайомство зі столицею запорізьких козаків розпочали з новітнього музею техніки Богуслаєва, у просторих залах якого розташувалися експозиції різної техніки із Запорізького моторобудівного заводу: від унікальної колекції поршневих і реактивних авіаційних двигунів, що випускалися підприємством в різні періоди його історії, до колекції мотоциклів іноземного та вітчизняного виробництва від 30-х до 80-х років минулого століття.

Особливий інтерес у гуртківців викликав двигун АШ-82ФН для літаків Ла-5ФН, Ла-7, на яких воював тричі Герой Радянського Союзу Кожедуб І.М. А також унікальний двигун Д-18Т, який встановлюється на літаки Ан-124 «Руслан» і Ан-225 «Мрія», які є неперевершеними за своєю вантажопідйомністю.

Окрім музею, гуртківці Центру відвідали виставку, присвячену будівництву Дніпрогесу. На цій виставці дітям показали унікальні кадри кінохроніки будівництва ГЕС та познайомили з експозицією, на якій було показано життя та побут робітників Дніпрогесу.

Другий день подорожі запам’ятався вихованцям Центру відвідуванням двох унікальних місць, які є лише в місті Запоріжжі – це музей ретроавтомобілів «Фаетон» та історико-культурний комплекс «Запорізька Січ» Національного заповідника «Хортиця».

Вихованці Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді висловлюють величезну подяку депутатському корпусу Херсонської обласної ради та Департаменту освіти науки та молоді облдержадміністрації за надану можливість відвідати історичні місця нашої держави.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.