Юристи розповіли про порядок оформлення спадщини

3 года назад 0

Про порядок оформлення спадщини, черговість спадкування, місце відкриття та строки прийняття спадщини розказала начальник Каланчацького бюро правової допомоги Тетяна Філіппова а програмі «Ранковий дайджест» на обласному радіо філії ПАТ НСТУ «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія».

Нагадуємо нашим читачам, що 2018-й рік оголошено Роком реалізації просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», мета якого — озброїти українців знаннями про їх права. Тож в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівці системи БПД Херсонщини двічі на тиждень будуть інформувати та надавати практичні рекомендації слухачам обласного радіо щодо захисту їх прав.

На початку програми Тетяна Філіппова розказала про Каланчацьке бюро правової допомоги, яке є структурним підрозділом Голопристанського місцевого центру, роз`яснила, чим відрізняється первинна правова допомога від вторинної, розказала про правові потреби мешканців Каланчацького району, але більш ретельно висвітлила тему оформлення спадщини та відповіла на запитання ведучої програми Юлії Шейко.

Прослухати програму можна тут.

Відділ комунікацій Регіонального центру з надання БВПД у Херсонській області


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.