В Головному управлінні поліції області підбили підсумки роботи за І півріччя

3 года назад 0

Під головуванням начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Артура Мєрікова, за участю членів колегії, начальників відділів та відділень поліції, керівників структурних підрозділів ГУНП відбулася колегія за підсумками оперативно-службової діяльності органів і підрозділів поліції Херсонщини за 6 місяців 2017 року.

У ході обговорення питань порядку денного учасники засідання колегії обласного главку поліції розглянули результати роботи слідчих підрозділів поліції, кримінального розшуку та служб превентивної діяльності.

Упродовж І півріччя поточного року до журналу Єдиного обліку працівники поліції зареєстрували 91 тис заяв та повідомленнь громадян, з них майже 23 тис – з ознаками кримінальних правопорушень. За 4,5 тис кримінальними правопорушеннями особам повідомлено про підозру у вчиненні злочину.

З початку року працівники поліції зареєстрували 5652 крадіжки (206 з квартир), 119 фактів незаконного заволодіння транспортними засобами. Завдяки проведеним оперативно-розшуковим заходам поліцейські розкрили 249 шахрайств, 24 умисних вбивства, 36 тяжких тілесних ушкоджень, у тому числі 11 – зі смертельними наслідками, 27 розбійних нападів, 95 пограбувань. До суду направлено 4002 кримінальних провадження.

Відділ комунікації поліції Херсонської області


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.