В Херсоні відбулась школа молодого керівника

3 года назад 0

З 20 по 24 лютого на базі Вищого професійного училища № 2 Херсона управлінням освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації спільно з навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Херсонській області проведено заняття Школи молодого керівника.

Школа організована з метою удосконалення якості діяльності, підвищення результативності роботи молодих керівників професійно-технічних навчальних закладів, підготовки дієвого резерву на керівні посади закладів профтехосвіти області.

Про це повідомляють у прес-службі Херсонської ОДА.

Під час занять новопризначені керівники ознайомилися з системою управління навчальним закладом, вимогами до сучасного керівника, новими підходами в підготовці кваліфікованих робітників, відвідали та проаналізували показові уроки, виховні та методичні заходи, стали учасниками наради керівництва ВПУ № 2.

На заключному занятті, під час «круглого столу» з питанням про розвиток людського капіталу виступила перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова, яка зосередила увагу присутніх на підготовці конкурентоспроможних компетентних робітничих кадрів, підготовку яких здійснюють професійно-технічні навчальні заклади області.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.