В Херсоні відкрилась агропромислова виставка «Фермер-2018»

3 года назад 0

Традиційна 16-та міжрегіональна сільськогосподарська виставка розпочала свою роботу в Херсоні 20 лютого.

На виставці, організаторами якої виступив Департамент агропромислового розвитку Херсонської ОДА та Херсонський виставковий центр «Експо-Центр», представлено більше 50 компаній з Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Херсонської та інших областей України. Партнерами заходу стали відомі агропромислові компанії — "Монсанто" та "Укрфармінг".

Сільгосптехніка, насіння, добрива, засоби захисту рослин, послуги з транспорту та кредитування в агросфері – все це представлено на виставці вітчизняними виробниками та офіційними дилерами іноземних компаній.

Як наголосив директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Паливода, Херсонська область давно зарекомендувала себе, як один із центрів поширення аграрних інновацій в Україні, а такі заходи є засобом для інформування виробників про наявність інноваційних рішень та створення підґрунтя для оснащення агропромислового комплексу сучасною високопродуктивною технікою та обладнанням.

«Впевнений, що дана виставка і науково-практичні заходи, що проходитимуть в рамках виставки, стануть комунікаційним майданчиком для налагодження ділових зв’язків та отримання корисної інформації», — зазначив Паливода.

Також, в рамках виставки за підтримки ГО "Земля Таврiї" — координатора проекту UHBDP «Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва», відбулась конференція на тему: «Сучасні тенденції агробізнесу. Підтримка аграріїв». На конференції було представлено державні програми підтримки галузі АПК в цьому році та перспективи вирощування плодоовочевої продукції.

Прес-служба Херсонської ОДА


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.