В Херсоні вже вкотре хочуть закрити міську протитуберкульозну поліклініку

1 месяц назад 0

Знову на межі закриття опинилася Херсонська міська протитуберкульозна поліклініка.

Управління охорони здоров'я Херсонської міськради знову повідомило керівництво міської протитуберкульозної поліклініки про можливе закриття цього закладу у найближчий час через начебто недоцільність його роботи. Поліклініка не може отримати ліцензію НСЗУ через відсутність у неї апарату для УЗД і кардіографу, які взагалі не використовуються у закладах такого профілю.

Заклад вже намагалися закрити минулого року, але його керівництву вдалося довести необхідність функціонування поліклініки.

Керівництво поліклініки наголошує, що вона важлива насамперед як медзаклад, де проводиться діагностика і надається консультативна допомога неважким хворим. Також до недавнього часу у поліклініці приймали дитячі фтизіатри, яких перевели в обласний протитуберкульозний диспансер і розмістили неподалік від приймального відділення, куди потрапляють і важкі хворі, небезпечні з точки зору розповсюдження інфекції.

Зараз через невизначеність Херсонська міська протитуберкульозна поліклініка не фінансується: співробітники не отримують зарплату, приміщення не опалюється.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.