Велике будівництво Колихаєва на Херсонщині

1 месяц назад 0

Ось так, поступово, враховуючи всі деталі будівельна бригада працює над реконструкцією кварталу по вулицях Канатна та Гетьмана Сагайдачного. Це місце в Херсоні люди між собою називають квартал Колихаєва. Керівник підрядної організації Максим Сінченко не приховує, роботи чимало. Тож вже встиг познайомитися з місцевими жителями.

Проект з реконструкції кварталу в історичній частини міста належить народному депутату України і відомому в Херсоні меценату Ігорю Колихаєву. Привести до ладу будинки та впорядкувати вулиці він вирішив ще кілька років тому. Для втілення задуму долучив професійну команду з садівників, будівельників та художників.

Ігор Колихаєв, ще до обрання його народним депутатом України, успішно реалізував чимало соціальних проектів: це і допомога закладам освіти і лікарням Херсонщини, встановлення спортивних та ігрових майданчиків. Одним з останніх масштабних проектів є реконструкція парку в місті Берислав.

А це один з найперших освітніх проектів Благодійного фонду Ігоря Колихаєва – Нововоронцовська ЗОШ №1. В 2017 тут відремонтували дах, повністю замінили вікна, утеплили і розмальовували фасад. Змінився заклад і всередині: світлі, просторі коридори та сучасно оснащені класи. Педагоги та учні школи діляться, таких навчальних закладів в Україні можна перерахувати по пальцях


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.