Вихованці ХВУФК та «Динамо» набоксували 7 золотих медалей

4 года назад 0

З 23 по 26 жовтня відбувся чемпіонат Херсонської області з боксу серед молоді, чоловіків до 22 років, еліти.

Участь у змаганнях взяли і вихованці двох закладів Херсонської обласної ради – Херсонського вищого училища фізичної культури та Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо».

Так, боксери ХВУФК під керівництвом старшого тренера відділення Андріянова В.Г. впевнено здобули перемогу над суперниками у своїх вагових категоріях. Серед них – Денис Ковальчук (75 кг), Микита Вахітов (52 кг), Ігор Денисенко (52 кг), Радислав Пазич (64 кг). Срібну медаль чемпіонату здобув Ростислав Пазич у ваговій категорії 69 кг.

Вихованці бригади тренерів-викладачів Дзядевича В.В. та Дзядевич М.В. КЗ «ОКДЮСШ «Динамо» посіли наступні призові місця:

І місце – Віталій Кондратюк (91 кг), Данило Якубець (91 кг); Олександр Кадиров (63 кг);